Şadi Özdemir’den Bursaspor’a destek

BURSA (İGFA) – CHP Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Bursaspor Kulübü’nü ziyaret ederek Lider Sinan Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir ortaya geldi. Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Şadi Özdemir ile eşi Nuray Özdemir, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin ve belediye meclis üyesi adayları katıldı.


Bursaspor’un içinde bulunduğu durumun herkes için üzücü olduğunu söz eden Şadi Özdemir, kadronun eski günlerine kavuşması için tekrar bir güç oluşturulabileceğini vurguladı. Bursaspor’un, bu kentin insanlarının el ele vermesiyle tekrar ayağa kalkabileceğini tabir eden Özdemir, “Bursaspor kentimizin en kıymetli kıymetlerinden, markalarından biri. Binlerce insanın kalbi onunla atıyor, başarılarıyla seviniyor, başarısızlıklarıyla üzülüyor. Ne yazık ki bu markanın son yıllardaki hali hepimizi derinden üzüyor. Bu kente büyük gurur yaşatan Bursaspor’u yeniden Şampiyonlar Ligi düzeyine çıkarmalıyız. Siz yönetin, biz destekleyelim. Buranın topraklarından yararlananlarla bir ortaya gelerek bir şeyler yapmalıyız” dedi.

Bursaspor Lider Sinan Bür ise son ana kadar sıkıntı günleri atlatmak için gereken çalışmayı yapacaklarını söyledi. Son maça kadar inançları olduğunu belirten Sinan Bür, finansman badireleri olduğunu belirterek, gruba daha çok sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir